^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

 

Ksiądz Dariusz Borek miał prymicje na 300 osób w Hotel & Restauracja Wesoła, Nowa Jastrząbka koło miasta Tarnów. Do zabaw, tańców religijnych, lednickich świeckich i integracyjnych porywała najlepsza Tarnowska Wodzirejka - Monika Wójtowicz. Oprawę muzyczną, efekty świetlne, nagłośnienie i pokaz baniek mydlanych dla najmłodszych zagwarantował DjTomaso, Tomasz Wójtowicz. Oczywiście na takiej imprezie nie mogło też zabraknąć zespołu muzycznego, który grał najlepsze hity muzyczne, by każdy znalazł coś dla siebie.

Tańce religijne i lednickie prowadzone przez Wodzirej Monika Wójtowicz z Tarnowa

Wodzirej Monika Wójtowicz łączy pokolenia: tańczą dzieci, młodzież i rodzice.

 

Był również czas na zawody grupowe, konkursy, zabawa z chustą animacyjną oraz pokaz baniek mydlanych.

Była świetna atmosfera, goście, przyjaciele księdza, rodzina, wszyscy się angażowali i bawili bez alkoholu.

Wiadomo że na początku jest bardziej oficjalnie. Obiad, zdjęcia, życzenia, tort, Wodzirej Monika rozpoczyna uroczystym Polonezem, są tańce lednickie i religijne, śpiewamy "Barkę" z każdą godziną robi się jednak coraz  weselej i impreza nabiera tempa. Oczywiście były hity disco polo, bez wulgaryzmów i dwuznaczności oraz przeboje muzyki biesiadnej i hity muzyczne lat 70, 80, 90 i muzyka współczesna.

Były też elementy stałe jak tort i podziękowanie rodzicom za trud wychowania. Prymicje zakończyły się około godziny 23.30 Naprawdę było cudownie. Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w tak pięknej imprezie jak prymicje. Pozdrawiają: Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomaso.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz