^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

 DJ-Wodzirej Tomasz + Wodzirej Monika na Wesele

- Muzyka znana taneczna grana pod nogę, która porywa każdego do tańca.
- Profesjonalne efekty świetlne, dzięki którym powstaje niepowtarzalny nastrój sprawiający jeszcze większą chęć do zabaw i szaleństw na parkiecie.

- Profesjonalne nagłośnienie przy którym muzyki słucha się z przyjemnością.

- Przywitanie Gości, Polonez, Wjazd Tortu, Podziękowanie dla Rodziców, Oczepiny, Tańce i Zabawy Integracyjne, Wężyki, Korowody, Tańce Góralskie razem z Gośćmi, Tańce z rekwizytami to nie wszystko.

Osoba, która będzie nad wszystkim czuwać to najlepsza Wodzirej Kobieta z Tarnowa: Monika Wójtowicz. Poprowadzi ona każdą imprezę. Posiada prawdziwy kunszt profesjonalnego Wodzireja. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów dla Wodzirejów. Jej specjalność to tańce integracyjne, animacje i praca z mikrofonem. Zaufało jej setki osób i dzięki niej Imprezy oraz Wesela zawsze były wyjątkowe a Goście zadowoleni i szczęśliwi.

- Zawsze gwarantujemy wyjątkową atmosferę oraz świetną zabawę!

- Dodatkowo prowadzimy zabawy dla dzieci. Takie jak zabawa z chustą animacyjną, modelowanie balonów, puszczanie dużych baniek mydlanych.

 

Na spotkaniu omawiamy elementy stałe wesela, takie jak przywitanie gości, pierwszy taniec, wjazd tortu, zabawy, tańce integracyjne, podziękowania rodzicom oraz oczepiny. Ustalamy najmniejsze szczegóły tak aby każdy był zadowolony.

Muzykę dobieramy na podstawie przedstawionej listy, którą udostępniam. Państwo Młodzi mają możliwość wyboru utworów a nawet sami mogą przygotować własną listę piosenek, których nie może zabraknąć na ich przyjęciu weselnym.

Oferujemy Państwu niepowtarzalne, wyjątkowe w swoim rodzaju zabawy integracyjne i oryginalne tańce przy muzyce z różnych stron świata. A o to zadba Monika Wójtowicz która jest, prawdziwym Wodzirejem. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów dla Wodzirejów. Jej specjalność to tańce integracyjne, animacje i praca z mikrofonem.

Jeśli zapraszacie gości z zagranicy, to takie wesele też poprowadzimy. 

Za efekty świetlne, dekoracje sali światłem, nagłośnienie, wytwornicę dymu oprawę muzyczną odpowiedzialny jest DJ-Wodzirej Tomasz Wójtowicz, pseudonim artystyczny  DjTomaso. Zapraszam na moją stronę www.djtomaso.pl

Zapraszamy również do zobaczenia naszej galerii,

filmów na youtube i na portal społecznościowy facebook - Wodzirejenaimpreze.


tel. 692-542-707 lub 516-993-963

Zadzwoń do nas - czekamy.
Dowiesz się czy mamy wolny termin oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz