^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Bal Seniora

Impreza integracyjna dla Seniorów, rozpoczęła się poczęstunkiem. Pyszny obiad, sałatki, placki i napoje a na deser wspaniała zabawa z tańcami integracyjnymi. Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz z Tarnowa rozpoczęli bal "Korowodem dla Seniora" czyli Polonezem. Nie zabrakło też pięknych walców wiedeńskich i muzyki z lat 60-tych oraz 70-tych, które prezentował Tomasz Wójtowicz - DjTomaso.

Tańce Irlandzkie, Meksykańskie, Tańce Radosne, Tańce Integracyjne w parach i zabawy z chustą animacyjną - byliśmy pod dużym wrażeniem jak osoby w starszym wieku potrafią się integrować oraz angażować w różnego rodzaju zabawy, które były naprawdę dużym wyzwaniem. W pamięci jednak najdłużej pozostanie mi taniec "Krakowiak" , który tańczyłem z Panią Władysławą. Dziękuję za kaszkę i mosty zalotne :-)

Nie zabrakło też Tańców Lednickich. Tańczyliśmy do piosenek "Nie lękajcie się" i "Błogosławieni Miłosierni".

Dziękowaliśmy Panu Bogu za wspaniałe osoby w starszym wieku, chcieliśmy zaznaczyć jak wiele dla nas znaczą, że są nam potrzebni i dziękujemy im za to co dla nas zrobili. Wszyscy uwielbialiśmy Pana Boga tańcząc, śpiewając, radując się. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz z Tarnowa.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz