^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Osoba prowadząca tańce i zabawy. Często też kojarzona z filmu "Wodzirej" Feliksa Falka, w której główną rolę zagrał Jerzy Stuhr. Czy może nim być jednocześnie: DJ, Członek Zespołu, Drużba Weselny, Starosta, Klaun, Animator? Jeśli chcesz poznać prawdę, to zachęcam do przeczytania tego artykułu do końca.

Wodzirej to: dusza towarzystwa, osoba otwarta do innych ludzi, troszcząca się o gości by na weselu dobrze się bawili. Zaprasza w sposób taktowny gości do tańca i zabaw w których sam bierze udział. Pomaga osobom nieśmiałym w przełamaniu barier i proponuje udział w zabawach.Używa rekwizytów, przebrań nakryć głowy, które rozluźniają atmosferę, posiada liczne atrakcje i niespodzianki które pozostają na długo w pamięci uczestnikom imprezy.

 

Dobry Wodzirej to: wysoka kultura osobista, prezencja dzięki czemu wyróżnia się z tłumu, umiejętność dostosowania się do sytuacji a praca z ludźmi jest dla niego wielką przyjemnością. Emanuje ciepłem, radością, miłością i pozytywną energią, którą płonie i zapala innych. Prawdziwy Wodzirej to na pewno osoba, która ma wrodzone predyspozycje w dziedzinie ruchowej i artystycznej. Jest osobą, która cały czas tworzy coś nowego i sprawia mu to przyjemność. Stwarza atmosferę przyjazną dla otoczenia i w sposób łagodzący potrafi przemienić sytuacje napięcia w żart. Potrafi wyjść z każdej sytuacji a przydatne mu jest w tym bycie dobrym obserwatorem.

Tak wygląda teoria a jak ma się to w praktyce.

Jaką rolę powinien pełnić Wodzirej na naszym Przyjęciu Weselnym? Po co nam ten Wodzirej czy nie wystarczy sam DJ, który sam wszystko poprowadzi? Jak rozpoznać prawdziwego Wodzireja?

Moim zdaniem na Przyjęciu Weselnym, Wodzirej powinien:

 - Wskazać, miejsca przy stole, wprowadzić i ustawić gości na sali,
 - Przekazać informacje kamerzyście, fotografowi o chwilach wartych uwiecznienia,
 - Zachęcić do zaśpiewania sto lat, przyśpiewek weselnych i wzniesienia toastów,
 - Prowadzić obserwacje, zarządzić przerwę i rozpoczęcie kolejnej zabawy w odpowiednim czasie,
 - Współpracować z kuchnią, która zadba o to by Państwo Młodzi i goście mogli zjeść ciepły posiłek,
 - Złożyć życzenia dla Rodziców w imieniu Państwa Młodych – (oczywiście wcześniej to ustalając),
 - Zagwarantować artystyczne atrakcje dla tradycyjnych punktów wesela: walc zapoznawczy, taniec ze świecami, podziękowanie dla rodziców, wjazd tortu weselnego,
 - Poprowadzić wyjątkowe zabawy weselne i oczepinowe
 - Nauczyć prostych układów tanecznych i razem z Gośćmi zatańczyć ( np. Belgijka, Macarena, Obyrtka, Taniec pingwina, Kazaczok, Zorbę, Kankan, YMCA, Kaczuszki, Tańce dla młodzieży, tańce religijne, Lednickie, tańce greckie, żydowskie, regionalne).
 - Integrować rodziny przez zabawy i tańce, przedstawianie gości weselnych, walc zapoznawczy.
 - Jako Konferansjer zapowiedzieć wszystkie ważniejsze elementy uroczystości Weselnej od samego rozpoczęcia do samego zakończenia.
 - Ostatnia najważniejsza rzecz to nie powinie pić alkoholu
  - Oczywiście powinien być ubrany jak prawdziwy wodzirej czyli (frak, kobieta może być w sukni).

Jak poznać prawdziwego Wodzireja? Najłatwiej spytać, poprosić o filmy z prowadzonych wesel, sprawdzić rekomendacje, stronę internetową, facebook. Każdy prawdziwy Wodzirej cały czas inwestuje w rozwój osobisty, uczestniczy często w specjalnych warsztatach dla Wodzirejów dla tego też można poprosić o pokazanie Zaświadczeń i Certyfikatów, które posiada. Podsumowując:

Łatwo można zauważyć że Wodzirej nie ma czasu na to by zajmował się prezentowaniem muzyki i jednocześnie pełnił swoje obowiązki jakie do niego należą. Dobrze jest gdy Wodzirej współpracuje z DJ-em. A jeszcze lepiej gdy DJ jest również Wodzirejem i wtedy lepiej już być nie może. :-)

Myślę że nie żałujesz czasu, który przeznaczyłeś na przeczytanie tych informacji. Tak jak potrafiłem, na podstawie własnych doświadczeń opisałem postać Wodzireja jak i zarazem rolę jaką pełni w wykonywanym zawodzie. Dziękuję i pozdrawiam - Wodzirej Tomasz Wójtowicz.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz