^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Koncert rozpoczęli tancerze ledniccy, porywając mieszkańców Zakliczyna do tańców. Z minuty na minutę przybywało coraz więcej osób, które się dołączały do tańca.

Wodzireje Ledniccy Monika i Tomasz z Grupą Tancerzy

Tańcząc, modlimy się, uwielbiamy Pana Boga Tańcem, jednocześnie zachęcamy innych do tego by spróbowali innej formy zbliżenia się do Boga, poprzez śpiew i taniec. "Kto śpiewa, ten dwa razy się modli" a kto tańczy i śpiewa ten trzy razy się modli. W przerwach między tańcami Wodzirej Monika z Tarnowa zapraszała na XXII Spotkanie Młodych, które odbędą się 2 czerwca 2018 na Polach Lednickich.

 

Wodzirej Monika przypomina o przesłaniu papieża Franciszka, "Zejdź z kanapy" i zaprasza wszystkich do tańca. Trzeba mieć odwagę żeby pójść za Jezusem, mówi i dalej pokazuje kolejne choreografie taneczne do znanych piosenek zespołu Siewcy Lednicy: "Ojcze prowadź mnie", Idź i kochaj, Tak Tak Panie, Amen i tegoroczny nowy układ taneczny do piosenki "Jestem".

Zapraszamy do reportażu filmowego, który znajduje się na stronie:

Tarnowska.TV

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz