^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Muzyka

Poniżej podaję mój repertuar muzyczny, który cały czas ubogacam w coraz to nowsze szlagiery, perełki i hity.  Wiem że każdy ma swój gust i nie zawsze jest sposób wszystkim dogodzić, ale myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

Muzyka Polska (lata)

Zacznijmy od lat 60-tych

Skaldowie, Jerzy Połomski, Czerwone Gitary, Irena Santor, Trubadurzy, Wojciech Młynarski, Piotr Szczepanik, Filipinki, Violetta Villas.

A oto lista wykonawców, artystów, piosenkarzy, autorów piosenek z lat 70-tych, o których nie można zapomnieć: Krzysztof Krawczyk, Janusz Laskowski, Dwa plus Jeden, Anna Jantar, Czesław Niemen, Halina Frąckowiak, Marek Grechuta, Zdzisława Sośnicka, Urszula Sipińska, Bohdan Łazuka, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski, Vox.

Piękne i wspaniałe wspomnienia z lat 80-tych. Nie wiem  czemu ale mam wyjątkowy sentyment do muzyki właśnie z tego okresu. Do najbardziej znanych zaliczamy: Dżem, Perfect, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Maanam, Bajm, Zbigniew Wodecki, Seweryn Krajewski, Wały Jagielońskie, De Mono, Lombard, Kombi, Elektryczne Gitary, Mr.Zoob.

Muzyka lat 90-tych to przeboje rockowe i początki muzyki popowej. W tym czasie najbardziej znani to: Golec uOrkiestra, Budka Suflera, Wilki, Piersi, Big Cyc, Brathanki, Ryszard Rynkowski, Kayah i Bregovic, Urszula, Beata Kozidrak.

Podsumowanie dekady lat 2000 – 2017 znani artyści i zespoły to: Enej, Cleo, Ivan i Delfin, Video, Kasia Cerekwicka, Poparzeni Kawą Trzy, Ich Troje, Kamil Bednarek, Natalia Nykiel, Zakopower, Sylwia Grzeszczak, Feel, Czarno Czarni, Mrozu, Donatan, Ewelina Flinta.

 

Muzyka Polska (gatunki)

Muzyka góralska

Muzyka Śląska

Muzyka weselna biesiadna

Muzyka ludowa

Muzyka Disco Polo – Dance

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz