^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Natalia i Jacek - niedziela, 25, styczeń 2015 22:16

Gorące podziękowanie za oprawę muzyczna naszego wesela, za pełny profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę . Zarówno my jak i nasi goście byliśmy pod wielkim wrażeniem pomysłowości, kreatywności i wszechstronnego repertuaru , który uświetnił te jedyne chwile w naszym życiu. Dzięki Tomkowi oraz Monice ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY - Natalia i Jacek .

Katarzyna - niedziela, 18, styczeń 2015 21:15

Dopiero ochłonęliśmy po sobotniej, hawajskiej studniówce a już chcielibyśmy więcej! Uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice serdecznie dziękują za szaloną imprezę! Czujemy się jakbyśmy rzeczywiście byli na Hawajach. O Państwa  ogromnym sukcesie świadczy to, iż uczestnicy studniówki nie chcieli zejść z parkietu no i obolałe od pląsów nogi;).

Jeszcze raz dziękujemy i do następnego razu!!!

Katarzyna Grekowicz z uczniami kl. IV TEB w Nowym Sączu

Anna - środa, 07, styczeń 2015 13:49

W imieniu własnym i całego Kierownictwa Ośrodka Alpina Sport w Muszynie, pragnę Państwu podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną Sylwestra 2014/2105. W pamięci pozostały piękne chwile, a uśmiech i zadowolenie naszych gości były dla nas najważniejsze. Bal rozpoczął się tradycyjnym Polonezem, a uczestnicy do samego końca zabawy pozostali pod wrażeniem. Oprawa w Państwa wykonaniu to nie zwykłe odtwarzanie muzyki, ale przede wszystkim ciągłe zabawianie gości, zmiana aranżacji i strojów.

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na oprawę muzyczną w wykonaniu Wodzirejów Dobrej Zabawy i z pewnością będziemy polecać. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Pozdrowienia z Muszyny,

Anna

Alpina Sport

Monia i Grześ - poniedziałek, 05, styczeń 2015 22:20

Komentarz ten chcemy skierować do osób, które rozważają współpracę z Wodzirejami Dobrej Zabawy Moniką i Tomaszem. Tą przesympatyczną parę mieliśmy przyjemność poznać na targach ślubnych w Tarnowie. Od początku zrobili na nas bardzo pozytywne wrażenie  swoją otwartością i profesjonalnym podejściem (jak dowiedzieliśmy się podczas rozmowy Tomasz i Monika przez ponad rok szkolili się na specjalistycznych kursach dla wodzirei). Współpraca z Nimi to prawdziwa przyjemność i strzał w dziesiątkę. Ich podejście do zabawy, kontaktowość oraz pełne zaangażowanie sprawią że ten wyjątkowy wieczór będzie nie tylko niezapomnianym wydarzeniem dla młodej pary ale i gości weselnych. Bez względu na liczbę uczestników zabawy potrafią się dopasować do charakteru imprezy i zintegrować towarzystwo.  Obiektywnie stwierdziliśmy, iż wybór pary wodzirei zamiast orkiestry był znakomitym rozwiązaniem. Z całego serca dziękujemy Moni i Tomkowi  za ciepłą atmosferę, wsparcie, energię, dobry humor i super zabawę!

 

Ewa - piątek, 28, listopad 2014 11:14

W imieniu własnym oraz Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Ryglicach pragnę gorąco podziękować Państwu za wspaniałą zabawę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za poprowadzenie naszej imprezy andrzejkowej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak byliście Państwo przygotowani i w jaki sposób prowadziliście całą uroczystość! Pełen profesjonalizm i tyle nowych zupełnie innych atrakcji niż w tradycyjnych zabawach, dzięki którym ten czas stał się niezapomnianym zarówno dla nas jak i dla naszych gości z innych ŚDS-ów. A profesjonalny sprzęt tj. światła, bąbelki itp. dodały super nastroju imprezie prowadzonej przez Państwa. DZIĘKUJEMY!!!

 

Z poważaniem

Ewa Madeja

Gosia - wtorek, 25, listopad 2014 13:12

Dziękujemy bardzo za udaną imprezę ANDRZEJKOWĄ. Było super,jesteśmy bardzo zadowoleni.Następna imprezka tylko z waszym udziałem.Jesteście profesjonalistami.Pozdrawiam i do zobaczenia.

Joanna - poniedziałek, 10, listopad 2014 11:25

Bardzo chciałam podziękowac za przyjęcie weselne,na którym zaszczyciliście nas Państwo swoją obecnością,oraz za wysoką kulturę osobistą i profesjonalizm.
Od rodziny i znajomych zebraliśmy bardzo dużo pochwał pod Państwa adresem.Goście przyzwyczajeni do orkiestr na weselach są nadal w szoku,iż można się tak bawić bez orkiestry!
Poderwaliście Państwo do zabawy osoby,których nigdy w życiu nie widziałam tańczących.!!!Starszych i młodszych.Dzięki Waszym zabawom,które zostały poprowadzone nasi goście zintegrowali się i co najważniejsze każdy mógł wziąśc w nich udział.
Dziękuję za to,że miałam zaszczyt słuchac i oglądac Państwa na żywo;))

JAK NA WESELE TO TYLKO Z PANIĄ MONIKĄ I PANEM TOMKIEM!!!!!!!!;))
POLECAM I POZDRAWIAM GORĄCO;)

Bogusława i Marian - wtorek, 04, listopad 2014 20:11

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE PROWADZENIE BANKIETU. JESTEŚMY NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI I CIESZYMY SIĘ ,ŻE PRZEZ PRZYPADEK NAWIĄZALIŚMY Z PAŃSTWEM WSPÓŁPRACĘ. NA NASTĘPNĄ IMPREZĘ WIEMY KOGO ZAPROSIMY DO PROWADZENIA. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ ZA ZDJĘCIA . Z POWAŻANIEM B. I M. GRĄDZIELOWIE
KATARZYNA I ŁUKASZ GREKOWICZOWIE - wtorek, 04, listopad 2014 20:09
CHCESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ NA IMPREZACH , BANKIETACH , WESELACH, STUDNIÓWKACH ZAPROŚ PAŃSTWO M. I T. WÓJTOWICZÓW Z TARNOWA. WPROWADZĄ CIĘ W CZARODZIEJSKI ŚWIAT ZABAW,TAŃCÓW ,KONKURSÓW. MY SIĘ OTYM PRZEKONALIŚMY JAKO WSPÓŁORGANIZATORZY  UROCZYSTOŚCI JUBILEUSZU DZIAŁALNOŚCI FIRMY W NOWYM SĄCZU 
 
 
Z SZACUNKIEM KATARZYNA I ŁUKASZ GREKOWICZOWIE
Uczestnicy Imprezy - wtorek, 04, listopad 2014 20:07

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE CHWILE SPĘDZONE NA IMPREZIE W NOWYM SĄCZU ,KTÓRA BYŁA PROWADZONA PRZEZ M. I T. WÓJTOWICZÓW Z TARNOWA . TO BYŁA WSPANIAŁA ZABAWA DO BIAŁEGO RANA .

 
 
                                                                       Z CAŁUSAMI UCZESTNICY IMPREZY
Marian Grądziel - wtorek, 04, listopad 2014 20:05

PODZIĘKOWANIE

 

PREZES FIRMY USŁUGI BUDOWLANE ; HANDLOWIEC' NOWY SĄCZ CICHA 8/4 SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA:

PROFESJONALNE PROWADZENIE IMPREZY
Z OKAZJI 10 LECIA DZIAŁALNOŚCI TEJ FIRMY.
 
Z POWAŻANIEM MARIAN GRĄDZIEL
Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz