^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Targi ślubne – impreza, na której wystawcy oferują swoje usługi z branży ślubnej. Czy warto jechać? Przecież żyjemy w czasach gdzie wszystko można załatwić i zobaczyć przez internet nie wychodząc z domu, więc po co czas marnować, nie wspominając o pieniądzach.

Dla mnie targi ślubne to rzeczywistość i rozmowa w cztery oczy, tego na pewno nie dostaniemy przez internet. Na targach ślubnych mamy możliwość osobistego poznania ludzi, możemy wymienić się spostrzeżeniami i obdarzyć zaufaniem. Oprócz rozmów, możemy posłuchać DJ-a lub Zespół muzyczny jak gra na żywo.

 

 Kolejne korzyści z targów ślubnych to liczne konkursy, rabaty, nagrody, ulotki i liczne niespodzianki, które zachęcają i przekonują że aż ciężko odmówić. Na przykład podpisując umowę na daną usługę można uzyskać duży rabat, więc można wiele zaoszczędzić i przeznaczyć pieniądze na inne wydatki. Targi to źródło inspiracji i wydarzenie, obok którego młode pary nie powinny przejść obojętnie.

Najważniejsze by ustalić czy idziemy na targi ogólnie sobie pooglądać i zaczerpnąć inspiracji? Czy idziemy w konkretnym celu bo np. Szukamy Dj-a, Wodzireja czy też szukamy Fotografa i skupiamy się tylko na tych stoiskach. Na pewno wtedy zaoszczędzimy czasu, więc ważne jest by przed wyjściem na targi obrać pewny plan działania.

Zapraszamy i polecamy, choćby z ciekawości. :-)

A oto 30 sekundowy film: Targi Ślubne Cristal Park -Tarnów 2018

Pozdrawiamy Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz z Tarnowa

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz