^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Zabawa Andrzejkowa 2018 w Środowiskowym Domu Samopomocy.

W dniu 30.11.2018r. mieliśmy przyjemność prowadzić wspaniałą zabawę andrzejkową w Środowiskowym Domu Samopomocy. Były zabawy, tańce, konkursy i pyszne posiłki. :-) Było dużo radości i emocji podczas konkursów a zwłaszcza podczas budowania wieży z klocków. Nie zabrakło też czasu na robienie zdjęć w fotobudce, która została wykonana ręcznie przez organizatorów zabawy andrzejkowej. Wspaniałe chwile które spędziliśmy razem pozostaną nam na długo w pamięci. Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę oraz zaangażowanie.

Pozdrawiamy - Wodzireje Wójtowicze z Tarnowa :-)

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz