^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Jeśli nigdy nie byliśmy na Weselu, które prowadził Wodzirej to ciężko nam sobie wyobrazić co on takiego robi. Z opowiadań kolegów, przyjaciół, z filmów w internecie? też tak na prawdę do końca nie zrozumiemy tego po co jest ten Wodzirej. Przecież DJ lub jedna osoba z członków zespołu, też przywita Gości Weselnych, poprowadzi oczepiny, a nawet zatańczy tańce integracyjne.

W praktyce wygląda to trochę inaczej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszam do przeczytania artykułu kto to jest Wodzirej. Ewentualnie jeśli masz pytania i sam nie wiesz co robić jaką decyzje podjąć to napisz do mnie maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 516-993-963

Jeśli masz możliwość wyboru to zawsze wybierz DJ + Wodzirej ale w składzie 2 osoby. Duety DJ-Wodzirejskie też bardzo dobrze się sprawdzają. Otrzymaliśmy bardzo dużo pozytywnych informacji zwrotnych oraz dobrych opinii na ten temat, więc gorąco polecamy. :-) Pozdrawiamy.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz