^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

 

Tancerze Tarnów - to mieszkańcy Tarnowa i okolic oraz Zakliczyna i Brzeska. Są to osoby które uczęszczają na zajęcia nauki tańców lednickich organizowane i prowadzone przez Wodzirejów Monikę i Tomasza Wójtowicz. W roku 2017 do Grupy "Tancerze Tarnów" należało tylko 50 osób. W tym roku 2018 liczba wzrosła dwukrotnie, było nas 100 osób. Cieszymy się bardzo i zapraszamy każdego, kto chce zostać tancerzem lednickim. Oczywiście taka osoba musi spełniać pewne kryteria i wymogi ale to już jest inny temat. 

Dzięki przygotowaniom, które trwały 2 miesiące, wspólnej pracy i wielu poświęceń oraz zaangażowaniu się młodzieży która chciała posługiwać jako wolontariat w sekcji Tancerze, mieliśmy możliwość tańczyć 2 czerwca 2018 na XXII Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich. Dziękujemy wszystkim za dyscyplinę, zaangażowanie i trud jaki każdy z Was włożył w to wielkie Dzieło Boże.

Dziękujemy z całego serca: Ks. Piotr Mikulski, Ks. Jan Ptak Proboszczowi Parafii Dobry Pasterz z Tarnowa, Kierowcom autokarów, Rodzicom za zaufanie, Tancerzom, Przyjaciołom Lednicy, Dyrektorowi Szkoły w której nocowaliśmy oraz Wodzirejom Kazimierz Hojna, Józef Hojna, Pawel Dobrowolski Justyna Słapek oraz wielu innym osobom, którzy nam pomagali w organizacji i przygotowaniach.

Dziękujemy raz jeszcze Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz