^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

W Brzesku dnia 20 maja 2018 odbyły się taneczne urodziny Św. Jana Pawła II zorganizowane przez grupę Imprateam. Taneczne urodziny były dedykowane również pamięci zmarłej niedawo Lilli Sztyler, która była nam bardzo bliska. My jako przyjaciele Mariusza Niedziałkowskiego mieliśmy zaszczyt poprowadzić kilka tańców lednickich, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy.

Grupa Imprateam i Przyjaciele

W programie był: Polonez z udziałem reprezentantów zespołów "Krakowiacy Ziemi Brzeskiej" i "Mały Krakowiaczek", Tańce Lednickie w tym najnowszy "Jestem", Taniec Wielkanocny, Taniec "Tańczę całym sobą" według choreografii Lilli Sztyler.

Dla najmłodszych było wiele niespodzianek. Organizatorzy przygotowali pokaz baniek mydlanych, rozdawali baloniki oraz krówki. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie: Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz z Grupą "Tancerze Tarnów".

 

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz