^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Warsztaty Integracyjne - 3 dniowe spotkanie z młodzieżą ze Szkoły Cech Rzemiosł Różnych z Zakopanego w Kasince Małej.

 

Przyjazd, zakwaterowanie, kolacja, przywitanie i tańce lednickie. Tak rozpoczęło się spotkanie integracyjne w Lugoboszczy. Z przyczyn technicznych i warunków pogodowych nieco z opóźnieniem ale szczęśliwie i radośnie.

 

Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz z Tarnowa, którzy prowadzili te spotkanie sprawili że czas szybko i przyjemnie mijał. Profesjonalne przygotowanie i zaangażowanie, było widać już od samego początku. Bogaty scenariusz, plan całego  dnia zajęć, ilość zabaw, tańców integracyjnych, oraz prac w grupach sprawił że trzy dniowy pobyt w Lugoboszczy, to za mało by wykorzystać wszystkie możliwe propozycje jakie Pani Wodzirej Monika oferowała.

Jej energia, zapał, zaangażowanie, pomysły i kreatywność nie miały końca.

Oczywiście na zakończenie miła niespodzianka - Bal integracyjny.

Było tak miło i przyjemnie że szkoda było się rozstawać.

Powstała między nami więź, panowała wspaniała atmosfera, byliśmy naprawdę miło zaskoczeni jak młodzież potrafi się pięknie bawić i angażować w różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy.

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz