^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

 

(walc angielski do utworu Jackie Deshannon - What the World Needs Now is Love). Tort weselny, tańce integracyjne, tańce lednickie, chrześcijańskie.

Niespodzianki dla Państwa Młodych jakie przygotowali Goście Weselni było miłym zaskoczeniem.

Nie mogło też zabraknąć zabaw dla dzieci. W oczekiwaniu na pyszne ciepłe danie, Wodzirej Monika używając chusty animacyjnej zachęciła rodziców by poświęcili czas dla swoich pociech.

Gdy nadszedł czas Podziękowania dla Rodziców i Oczepin pojawiły się kolejne atrakcje i niespodzianki ale  tym razem przygotowane przez Wodzirej Monię: Pomnik Miłości,

Tańce góralskie i wiele innych.

Wszyscy goście bawili się do białego rana. Muzykę taneczną w rytmach latynoskich, 80, 90 po współczesne prezentował DjTomaso - Tomasz Wójtowicz

Dziękujemy Państwu Młodym za zaufanie i wspaniałą zabawę. A my życzymy na Nowej Drodze Życia Błogosławieństwa Bożego, Obfitych Łask i owoców miłości.

Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz :-)

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz