^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Piękne wieczorowe stroje, niezapomniane chwile, łzy szczęścia, świetny humor, towarzyszył wszystkim uczestnikom Balu Absolwenta, który odbył się w Publicznym Gimnazjum nr 1 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach.

Rozpoczęto Polonezem wraz z Panią dyrektor, nauczycielami i przedstawicielami Rodziców. Po krótkiej przerwie, pysznym ciepłym posiłku przyszedł czas na tańce i zabawy na parkiecie które trwały do późna w nocy. Wodzirej Monika Wójtowicz cały czas porywała wszystkich do integracyjnych tańców.

Najlepsze taneczne hity muzyczne zaprezentował znany tarnowski DjTomaso. Miedzy innymi były to utwory: Sigala, Ella Eyre - Came Here For Love, Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee, Enrique Iglesias - SUBEME LA RADIO. Nie mogło też zabraknąć muzyki Disco Polo Dance i wiele innych gatunków muzyki współczesnej.

Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę - Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz