^Na górę

 • 1 Na każdą Imprezę!
  Jesteśmy dyplomowanymi Wodzirejami co sprawia 100% zadowolenia klienta. Uczestniczymy na bieżąco w licznych szkoleniach i warsztatach dla Wodzirejów co przekłada się na najwyższą jakość prowadzonych usług.
 • 2 Wodzireje dla Dzieci
  Niepowtarzalni, doświadczeni, wyszkoleni, pomysłowi - Porwą do tańca i rozkręcą każdą imprezę. Można im zawsze zaufać. Tworzą wspaniałą atmosferę angażując dzieci, młodzież i rodziców do zabaw.
 • 3 Wodzirej zamiast alkoholu
  Nasza specjalność to: Wesela w tym bezalkoholowe, Prymicje, Komunie Święte oraz Bale bezalkoholowe dla Rodzin z dziećmi, dyskoteki szkolne, itp. Prowadząc liczne zabawy i tańce integracyjne potrafimy zastąpić alkohol i bawić się na trzeźwo, lub spożywając go w mniejszych ilościach.
 • 4 Imprezy w Szkołach
  Dzieci to najbardziej wymagający Klient. Są szczere, otwarte, nie kłamią, jak się coś nie podoba zaraz o tym mówią. Mają dużo energii, szybko się regenerują. Kochamy je za to, dzięki nim czujemy się młodsi i silniejsi. Zawsze zabawa z nimi daje nam dużo radości i satysfakcji, która jest odwzajemniana.
 • 5 Przyjęcie Weselne
  To jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Pytanie czy z Wodzirejem, DJ-em czy też Zespołem muzycznym. Rozwiązań jest wiele i każde z nich będzie dobre. Proszę Cię zadzwoń na tel. 516-993-963 a doradzimy Ci i otrzymasz prezent niespodziankę.
10%

rabatu na 2021r.


Wodzirej Monika Wójtowicz i DjTomasz

Imprezy z nami nie zapomnisz...

Wesele bez alkoholu, z alkoholem a może przynajmniej wino żeby było na stole. Trudna decyzja. Czy goście będą się bawić? Jakiego wyboru dokonać.

Jesteśmy Wodzirejami, promującymi wesela bez alkoholu. Prowadzimy zabawy  integracyjne, tańce weselne wodzirejskie, które sprawiają że na weselu goście wspaniale się bawią i nie potrzebują do tego dużych ilości alkoholu.

Przykładem jest wesele Oli i Pawła, które odbyło się 29.04.2017r w Hotelu Dworek Emilii - Tomaszkowice.

 Piękne wesele Oli i Pawła

Przyjęcie weselne na którym był: polonez, pierwszy taniec Państwa Młodych, tańce religijne, węże, korowody, zabawy, oczepiny i było też wino, które raczej było symbolicznym dodatkiem.

Oprawa muzyczna wesela, prezenter muzyczny, wodzirej: DJTOMASO - Tomasz Wójtowicz

Były też zabawy z dziećmi z chustą animacyjną, tańce góralskie w której brał udział najmłodszy uczestnik wesela malutki chłopczyk, był bezpiecznie opatulony w nosidełku u swojej mamy (o ile pamiętam miał na imię Nikodem).

Wesele jest przyjęciem rodzinnym z okazji uroczystości religijnej, jaką jest ślub w kościele. Na tym weselu była obecność Pana Boga. Działanie Ducha Świętego było odczuwalne.

Dziękujemy Oli i Pawłowi za zaproszenie i możliwość poprowadzenia tego wesela a w szczególności za zaufanie jakim nas obdarowali.

Pozdrawiamy - Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz

Copyrigcht © 2013 Wodzireje Monika i Tomasz Wójtowicz